نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ذهن مسموم و تصورات اشتباه - رابطه با فرد متاهل و سن دار

1125
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45596
    تشکـر
    18
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ذهن مسموم و تصورات اشتباه - رابطه با فرد متاهل و سن دار

سلام. اگر پست های قبلی من رو دیده باشین میفهمین که من خیلی فیلم و سریال میبینم و خودارضایی هم میکنم.. توی این پست سوال و کمکی که نیاز دارم راجه به ذهن و تصورات اشتباهیه که گهگاهی پیدا میکنم.
    خیلی خجالت آوره ولی بخاطر اینکه میخوام تموم شه میخوام ازتون کمک بگیرم. من در زمان های خودارضایی اکثرا خودم رو با مرد های متاهل و سن دار تصور میکنم. منظورم اینه که افکارم به تازگی به سوی علاقه به همچین رابطه هایی رفته و میدونم که غلطه ولی نمیدونم چطوری این افکار رو خفه کنم.
    تازگی سریال هایی هم که میبینم اکثرا با همین موضوع هستن.
    میشه لطفا کمکم کنین؟ من دلم میخواد یک دختر عادی با تصورات عادی و رفتار های عادی دخترانه باشم ولی روز به روز بیشتر دارم توی گودال نادانی و کثافت فرو میرم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : ذهن مسموم و تصورات اشتباه - رابطه با فرد متاهل و سن دار

نقل قول نوشته اصلی توسط من تارا هستم. نمایش پست ها
    سلام. اگر پست های قبلی من رو دیده باشین میفهمین که من خیلی فیلم و سریال میبینم و خودارضایی هم میکنم.. توی این پست سوال و کمکی که نیاز دارم راجه به ذهن و تصورات اشتباهیه که گهگاهی پیدا میکنم.
    خیلی خجالت آوره ولی بخاطر اینکه میخوام تموم شه میخوام ازتون کمک بگیرم. من در زمان های خودارضایی اکثرا خودم رو با مرد های متاهل و سن دار تصور میکنم. منظورم اینه که افکارم به تازگی به سوی علاقه به همچین رابطه هایی رفته و میدونم که غلطه ولی نمیدونم چطوری این افکار رو خفه کنم.
    تازگی سریال هایی هم که میبینم اکثرا با همین موضوع هستن.
    میشه لطفا کمکم کنین؟ من دلم میخواد یک دختر عادی با تصورات عادی و رفتار های عادی دخترانه باشم ولی روز به روز بیشتر دارم توی گودال نادانی و کثافت فرو میرم.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    داشتن نیاز جنسی مانند بقیه نیازها قابل درک هست و همه انسان ها ازش بهره مند هستن اما برای برطرف کردنش نیاز هست که به همه جوانب توجه کنید تا بتونین تصمیم گیری داشته باشین .
    تجربه نیاز جنسی در سن شما یک فرایند طبیعی هست اما دقت کنید که اگر بخواین در این سن از فیلم های جنسی استفاده کنین ذهن خودتون رو در معرض عوامل تحریک کننده ای قرار بدید که میتونه تمرکز زیادی از شما بگیره و تمرکز شما رو از موضوعات مهمی مانند درس و دیگر علایقتون بکاهه پس بهتره سعی کنین که این عوامل تحریک کننده رو حذف کنین و برای زندگی روزانه خودتون برنامه ریزی داشته باشین تا بتونید شرایط بهتری رو تجربه کنین .

یکی از پیامد ها و آثار مخرب این فیلم ها ایجاد باورها و نگرش های غلط جنسی هست از نظر علوم رفتاری، هرزه نگاری این توان را داره تا به گونه ای بنیادی، اعمال، نگرش ها و باورهای جنسی افراد رو تغییر بده و حتی تعریف از رفتار جنسی رو دگرگون بسازه. ( میل شما به مرد متاهل و سن بالا از همین پیامد ها هست )

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)